IP-адреса серйозно впливає на трафік LinkedIn. Перед початком роботи з майданчиком слід уточнити особливості цього впливу і способи зміни всіх налаштувань.
Про особливості арбітражу трафіку в соцмережі LinkedIn читай у цій статті.
Регіональна різниця цін
Ідея арбітражу трафіку на ЛінкедІн базується на тому, що вартість за клік на цій платформі змінюється залежно від країни. В окремих локаціях попит на рекламу вищий, і вона коштує дорожче, а в інших – він нижчий, і просування обходиться дешевше.
Простими словами в країнах, де маркетингові інтеграції в LinkedIn максимально затребувані, вони коштуватимуть дорожче. Це пов’язано з тим, що багато компаній хочуть розмістити оголошення на майданчику, і вони конкурують за місце.
Геотаргетинг
Сьогодні ЛінкедІн використовує відкриті відомості про IP-адресу для встановлення місцезнаходження особи, щоб показувати релевантний контент і відповідну рекламу. Подібний таргетинг може бути корисним, оскільки людина з більшою ймовірністю побачить те, що її реально цікавить.
Щоб продуктивно працювати в LinkedIn, потрібно застосовувати всі можливості платформи. Можна вибрати буквально будь-які локації і налаштувати рекламу так, щоб вона показувалася тим, хто недавно був у цих місцях. Так можна залучити потрібну аудиторію.
Для фахівців з арбітражу трафіку, які працюють з міжнародною аудиторією, це вносить певні складнощі. Їм, можливо, доведеться брати кілька IP і спеціальні програми, щоб їх не заблокували на LinkedIn. Ще сайт може використовувати їхню адресу, щоб дізнатися, де вони перебувають, і порушити секретність.
Геоблокування
LinkedIn має низку обмежень, які можуть впливати на можливості рекламодавців з таргетування на конкретні області. Заборони реалізуються через систему блокування доступу, засновану на IP-адресі користувача.
Під час підключення до інтернету кожному користувачеві присвоюється IP-адреса, яка визначає його фактичне місце розташування. Залежно від нього можуть застосовуватися різні обмеження, пов’язані з місцевими законами або політикою платформи.
LinkedIn також може застосовувати гео-блокування для деяких функцій, зокрема можливості публікації інформації в особливих групах або взаємодії з конкретними користувачами. Якщо вони незастосовні в конкретній локації, то і доступ до них буде обмежений.
У LinkedIn є обмеження, які можуть заважати роботі бізнесу та обміну інформацією. Ось деякі приклади таких прийомів:
- Американські холдинги можуть не показувати вакансії претендентам за межами Штатів.
- Групи в LinkedIn можуть бути доступні тільки для людей з конкретних країн.
- Користувачі можуть заборонити доступ до своєї сторінки для інтересантів із певних країн.
- LinkedIn може блокувати деякі матеріали через місцеві закони, релігійні норми, правила.
На платформі LinkedIn є перелік матеріалів, які недоступні в деяких місцях. Щоб дізнатися, які матеріали недоступні, потрібно зайти в налаштування і вибрати «Геоблокування». Це дасть змогу побачити рівень обмежень для своєї локації – у т.ч. через увімкнення ВПН або спеціальних проксі.